Köögiviljakülvik Earthway 1001B

1001-B

Uus toode

Kaup laos, tarneaeg 1-2 tööpäeva

Earthway 1001B täppiskülvikuga külvate köögivilju kiiresti ja mugavalt. Vähem küürutamist ja silmade kissitamist, seemned saavad maha õige vahekaugusega ning read sirged. Vähem valu seljale ja liigestele.

Sobilik tööriist koduaeda ja professionaalsesse aiandisse.

Hea kingitus rohenäpust pereliikmele või sõbrale.

Rohkem infot

219,00 € koos maksudega

Rohkem infot

Earthway 1001B täppiskülvik on mõeldud köögivilja-, lille- ja muude seemnete täpseks külvamiseks.Earthway täppiskülvik teeb ühe töökäiguga õige sügavusega külvivao, asetab seemned õige vahekaugusega, katab seemned mullaga ning vajutab mulla kinni. Tänu reavahemarkerile saate sirged ja üksteisest õigel kaugusel paiknevad külviread.Töökäik: sahk avab külvivao, seemneketas toimetab seemne õigele kohale, saha taga olev kett tõmbab seemnele mulla peale, tagumine ratas vajutab mulla tihedaks.Kasutamine:

  1. Paigaldage seemnekasti külvatavatele seemnetele sobiv aukudega külviketas.

  2. Reguleerige sahk sobivale sügavusele

  3. Pange paika reavahemarkeri kaugus (max 90cm)

  4. Kallake seemned seemnekasti

  5. Asuge tööle.Standardkomplektis on 6 erinevate avasuurustega külviketast:

18100 – mais

18101 – redis, porru, spinat

18102 – porgand, jääsalat, naeris

18103 – väiksemad oad ja herned

18104 – suuremad oad ja herned

18105 – peet, okra, lehtpeetLisaks on võimalik tellida erinevate suuruste ja vahekaugustega avadega kettaid, samuti on võimalik tellida nn pimedaid kettaid – nendele saate teha enda soovitud suuruse ja vahekaugusega avad. Kui soovite külvi tihedust vähendada, võite osad avad kinni teipida.Külviku raam on valmistatud lennukialumiiiniumist, rattad plastikust ega roosteta, kaal ca 4,5 kg, pakendis osaliselt kokkupanduna. Lisaks saab tellida ka väetisekoti.Kui soovite lisainfot, helistage 55517125 või kirjutage mihkel@metsatooriist.eeSeonduvad tooted